Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Drodzy uczniowie klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia!

Powoli zbliża się koniec Waszej nauki w szkole i u pracodawcy. Niedługo czeka Was egzamin czeladniczy dzięki, któremu zdobędziecie tytuł czeladnika i uprawnienie do wykonywania wyuczonego zawodu. Wszystkie informacje o egzaminie miały zostać Wam przekazane, jak pamiętacie na spotkaniu z Panią Katarzyną Matubowską z Cechu w marcu, ale w związku z pandemią spotkanie to odbyć się nie mogło.

Wiem, że jesteście ciekawi, jak ten egzamin będzie wyglądał oraz kiedy się odbędzie. Przygotowałam dla Was informacje na temat egzaminu i warunków, które należy spełnić, aby do niego przystąpić. Zostały one umieszczone w zakładce EGZAMIN CZELADNICZY (zakładka ta znajduje się w informacjach dla rodzica i ucznia) oraz zostały wysłane, do każdego z Was poprzez dziennik elektroniczny.

Bardzo proszę o uważne przeczytanie wszystkich informacji. W razie pytań i jakichkolwiek wątpliwości, służę swoją pomocą.

WNIOSEK O DOPUSZCZENIE DO EGZAMINU CZELADNICZEGO (jego wzór podany jest w zakładce EGZAMIN CZELADNICZY, będzie można go otrzymać również po przyjściu do Cechu i wypełnić na miejscu) należy składać w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy, ul. Rynek 14, telefon 14 670 21 47, 571 211 860 godziny otwarcia 8:00 – 15:00.

Agnieszka Malinowska- kierownik szkolenia praktycznego

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com