Drodzy Nauczyciele Emeryci! Drodzy Absolwenci!

W związku z rozpoczęciem przygotowań do uroczystych obchodów 50-lecia Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich osób związanych ze szkołą w latach poprzednich o wypożyczenie, udostępnienie zdjęć, pamiątek dotyczących historii szkoły.

Pragniemy przygotować wystawę obrazującą historię naszej szkoły.

Zapraszamy także do podzielenia się wspomnieniami w formie pisemnej i przesłanie ich na adres:

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 681 99 55.