VI Gimnazjada Informatyczna na świdectwie ukończenia gimnazjum!
 plakat
Powiatowy konkurs VI Gimnazjada Informatyczna, który został zorganizowany i przeprowadzony przez Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy w okresie listopad - grudzień 2016 roku przy współpracy ze Straostwem Powiatowym w Dębicy, został wpisany do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum.

Lista gimnazjów biorących udział w VI Gimnazjadzie Informatycznej:
  • Gimnazjum nr 3 w Dębicy – opiekun Pan Piotr Longosz
  • Publiczne Gimnazjum w Borowej – opiekun Pan Marcin Kalata