Konkurs sprawny w zawodzie fryzjer w Dębicy

konkurs sprawny w zawodzie fryzjer w dbicy 1 20180408 1921275543  konkurs sprawny w zawodzie fryzjer w dbicy 2 20180408 1867460027  konkurs sprawny w zawodzie fryzjer w dbicy 3 20180408 1916909871

W dniu 04.04.2018r. w Hufcu Pracy w Dębicy odbył się lokalny konkurs „Sprawny w zawodzie bezpieczny w pracy – fryzjer”. Do udziału w konkursie zgłosiło się 9 uczestniczek, które rywalizowały w pracowni fryzjerskiej na terenie Zespołu Szkół Nr 4 w Dębicy. Konkurs przebiegał dwuetapowo: część teoretyczna i część praktyczna. W pierwszej części uczestniczki miały za zadanie rozwiązać test składający się z 30 pytań. Zasadniczym elementem konkursu jest jednak część druga, która polegała na wykonaniu w ciągu 50 minut fryzury wieczorowej na główkach treningowych.

Wykonane prace nadzorowała i oceniała komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli szkoły, hufca oraz mistrza szkolącego uczniów w tym zawodzie. Laureatami konkursu zostali: I miejsce Beata Marć z Zakładu Fryzjerskiego Wioletty Skóra, II miejsce Karolina Ozga z tego samego zakładu i III miejsce Paulina Łoch z Salonu Fryzjerskiego „New Age”.

Zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu pogratulowały i wręczyły nagrody rzeczowe Dyrektor szkoły pani Renata Zięba oraz Komendant Hufca 9-19 w Dębicy pani Agnieszka Panek. W konkursie wojewódzkim Dębicę reprezentować będzie uczestniczka Beata Marć.