Wycieczka do Chotowej
7 października klasa III WB wybrała się do Chotowej na ognisko klasowe, pod opieką: Pana Tomasza Szewczyka oraz Pani Eweliny Żyłki. Uczniowie  poznawali środowisko przyrodnicze oraz korzystali z zasobów lokalnej przyrody.
Wycieczka do Chotowej_1
Przy ogniskowym ciepełku i miłym muzycznym nastroju delektowali się pyszną kiełbaską. Tradycją III WB stało się ognisko w Chotowej, ale niestety w tym roku szkolnym kończą swoją edukację w ZS Nr4, ciekawe czy w przyszłym roku się wybiorą na poznawanie przyrody w Chotowej.

Tekst i zdjęcia: Beata Krupa