Konkursy Kopernika na liście Kuratorium!

Bardzo miło nam poinformować, że nasze dwa powiatowe konkursy: Super MASTER KONKURS INFORMATYCZNY oraz "Praca moich marzeń" dla uczniów kl.VII i kl.VIII szkół podstawowych, znalazły się na liście kuratoryjnej. :)

Laureatów naszych obu konkursów oraz ich opiekunów z radością informujemy o tym fakcie. Można je zatem wpisać na świadectwo ukończenia szkoły i cieszyć się dodatkowymi punktami za nie.

Podpowiadamy, że można je znaleźć na liście Kuratorium:

Super MASTER - Zawody wiedzy - nr 244

"Praca moich marzeń" - Zawody artystyczne - 134

Zapraszamy do wzięcia udziału w tych konkursach w kolejnym roku szkolnym!