Wiedza wsparta doświadczeniem to motto spotkania z branżą motoryzacyjną

Przyszli mechanicy pojazdów samochodowych z klas I i III branżowej szkoły I stopnia uczestniczyli w dniu 28.11.2022r. w spotkaniu z Panem Markiem Muzyką – współwłaścicielem Firmy Inter Tyres sp. z o.o. w Dębicy, w której już od wielu lat uczą się zawodu nasi uczniowie. Pan Muzyka zachęcał do pracy w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych pokazując jej atuty i perspektywy rozwoju. Zwrócił uwagę, jak ważna jest wiedza wsparta doświadczeniem, które zdobywa się tak podczas nauki w okresie szkolnym, jaki i w miejscach pracy. Podkreślił również, że ważne jest , aby nie być konfliktowym i umieć mówić o swoich aspiracjach, bo pracodawcy bardzo sobie takich pracowników cenią.

Serdecznie dziękujemy Panu Markowi Muzyce za podzielenie się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem.