Konkurs geograficzny ,, Palcem po mapie świata”

konkurs geograficzny palcem po mapie wiata 1 20220621 1716712272  konkurs geograficzny palcem po mapie wiata 2 20220621 1863684472

W dniu 07.06. 2022 odbył się szkolny konkurs geograficzny ,, Palcem po mapie świata”

wzięli w nim udział uczniowie klas I i II technikum.

Celem konkursu była; popularyzacja wiedzy geograficznej, kształtowanie umiejętności czytania, interpretowania i posługiwania się mapą oraz stworzenie uczniom warunków do wykazania się swoją wiedzą i zainteresowaniami.

Konkurs był jednoetapowy i polegał na wypełnieniu pisemnego testu oraz uzupełnieniu mapy.

Najlepszy wynik i

I miejsce uzyskał   Szymon Zych klasa I TLP

II miejsce Kacper Barys klasa I TIP

III miejsce Dawid Dębski klasa II TIP

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy wysokich wyników.