Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Spotkanie Prozdrowotne w ramach Europejskiego Tygodnia Szczepień
 
spotkanie prozdrowotne w ramach europejskiego tygodnia szczepie 1 20240423 1907549886 spotkanie prozdrowotne w ramach europejskiego tygodnia szczepie 3 20240423 1510503138 spotkanie prozdrowotne w ramach europejskiego tygodnia szczepie 6 20240423 2021401781
 

Dzisiaj - w ramach Europejskiego Tygodnia Szczepień - zorganizowane zostało spotkanie z pracownikami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dębicy. Głównym celem wydarzenia było edukowanie uczniów na temat znaczenia profilaktyki zdrowotnej poprzez szczepienia oraz rozwiewanie ewentualnych wątpliwości czy mitów na ich temat.

Podczas spotkania odbyło się również uroczyste podsumowanie konkursu wiedzy pod hasłem „Szczepienia działają”, ogłoszono zwycięzców. Na czwartym miejscu znalazł się Miłosz Tryba z klasy 2Ti, trzecie miejsce zajęła Julia Kędzior z 1TlB, drugie miejsce przypadło Konradowi Stanochowi z klasy 4Ts, zaś pierwsze miejsce zajęła zasłużenie Amelia Tomasiewicz z 1TlB.

Serdecznie gratulujemy!

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com