I Powiatowy Konkurs "POWIAT DĘBICKI – MOJA MAŁA OJCZYZNA

i powiatowy konkurs 2 20150216 2096560734

22 października 2014 roku nasi uczniowie z klasy II Technikum Marek Borkowski, Wojciech Kutrzuba i Mateusz Mazur wzięli udział w I Powiatowym Konkursie POWIAT DĘBICKI – MOJA MAŁA OJCZYZNA zorganizowanym przez I LO im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy. Składał się on z części pisemnej, która wymagała wiedzy z zakresu geografii, historii oraz wiedzy o społeczeństwie naszego powiatu oraz części ustnej w czasie, której należało przedstawić przygotowaną przez siebie prezentację na temat wybranego problemu dotyczącego naszego regionu. Do części ustnej przechodzili tylko uczniowie z największą liczbą punktów z testu. Należał do nich również uczeń naszej szkoły Marek Borkowski, który przedstawił w swojej prezentacji problemy Dębicy.