Święto Edukacji Narodowej

14 października 2014 jak co roku obchodzimy Święto Edukacji Narodowej. W naszej szkole obchody odbyły się w przededniu tego święta. Uczniowie przygotowali dla nauczycieli niespodziankę w postaci skeczu sytuacyjnego. Było mnóstwo zabawy i śmiechu.

Jednocześnie aktywnie uczestniczyliśmy w powiatowych obchodach Święta Edukacji Nrodowej z racji powołania kolejnego nauczyciela mianowanego w naszym gronie Pani Honoraty Salwy nauczyciela spedycyjnych przedmiotów zawodowych.  Naszym kolejnym sukcesem jest to, że nasza kadra zarządzająca Pani dr Renata Zięba oraz Pani mgr Grażyna Szczerbińska zostały uhoronowane Nagrodą Starosty Powiatu Dębickiego. W tym podniosłym dniu nie zabrakło również sukcesów  naszych uczniów. Uczennica klasy III technikum  Klaudia Zieleń została stypendystką Ministra Edukacji Narodowej.