Kopernik pomaga podopiecznym Hospicjum!

"Człowiek jest nie tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób "twórcą samego siebie".
Jan Paweł II

Tak brzmiało motto tegorocznej akcji charytatywnej. Uczniowie i słuchacze Zespołu Szkół Nr 4 już po raz kolejny kwestowali na rzecz Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II w Dębicy. Nauczyciele, młodzież i słuchacze naszej szkoły dzielili się z potrzebującymi oferując bezinteresowną pomoc. Kwesty odbywały się bezpośrednio na terenie placówki jak i poza nią. Dziękujemy wszystkim za udział akcji.