XV edycja "Góry Grosza"

W dniach 24 listopada- 5 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Nr 4 została zorganizowana zbiórka pieniędzy w ramach akcji "Góra Grosza".
Celem tegorocznej akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych oraz zawodowych rodzin zastępczych. Akcja ta dała uczniom możliwość otwarcia się na drugiego człowieka i jego potrzeby.

Zaangażowanie klas było bardzo budujące, uczniowie przynosili długo odkładane grosze i wzajemnie się motywowali do udziału w zbiórce.
Organizatorkami akcji, na terenie szkoły, były: Honorata Salwa, Ewelina Żyłka, Beata Krupa. Uczennice 3 klasy technikum usług fryzjerskich włączyły się w zbiórkę funduszy. Były to; Magdalena Gąsior, Natalia Ciemiorek, Justyna Zator, Justyna Bodziarczyk.
Nasza Szkoła zebrała:

• 3707- 1 gr
  • 755-2gr
  • 337- 5gr
  • 85- 10gr
  • 53- 20gr
  • 8- 50gr

Wolontariuszką serdecznie dziękujemy za zbiórkę pieniędzy, natomiast wszystkim ofiarodawcą za każdy "przysłowiowy grosz".