Uczniowie Kopernika na Targach

uczniowie kopernika na targach 1 20240224 1060369986 uczniowie kopernika na targach 5 20240224 1219312703 uczniowie kopernika na targach 9 20240224 1400198631

W dniu 22 lutego 2024 r uczniowie z klas IV til. IV tfs, III ts I III til uczestniczyli w XVIII Podkarpackich Tarach Edukacyjnych EduSalon oraz XVIII Europejskich Targach Pracy, które odbyły się na Hali Podpromie w Rzeszowie.
Uczniowie wzięli udział w warsztatach, podczas których zapoznali się z ofertą Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej. Z zaciekawieniem wysłuchali wykładu: Współczesne zagrożenia a kryminalistyka, przygotowanego przez WSPIA Rzeszowską Szkołę Wyższą. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się wystąpienie Boeing Poland Engineering And Technology Center.
W części wystawienniczej młodzież odwiedziła stoiska uczelni wyższych z całej Polski oraz zapoznała się z profilem zawodowym i ofertą zatrudnieniową firm polskich i europejskich.

Blisko pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów wraz z opiekunami, wyposażona w foldery, ulotki, broszury i gadżety reklamowe a przede wszystkim w ważne informacje, w dobrych humorach wróciła autokarem do Dębicy.
Wyjazd zorganizowały panie Agnieszka Malinowska i Anna Depa. Opiekę na uczniami sprawowała także pani Honorata Salwa.