Spotkania branżowe z pracodawcą – branża motoryzacyjna

18 marca, w ramach cyklicznych spotkań branżowych z pracodawcą odbyło się spotkanie z Panem Markiem Muzyką - właścicielem firmy INTER TYRES w Dębicy.

Uczniowie kształcący się głównie w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych z klas pierwszych i trzecich branżowej szkoły I stopnia, z wielkim zainteresowaniem wysłuchali przedstawionych przez Gościa informacji na temat m.in. specyfiki branży motoryzacyjnej, cech pracownika cenionych przez pracodawców, wyznaczników osiągnięcia sukcesu w branży. Byli bardzo zaciekawieni poruszanymi tematami, chętnie zadawali pytania, dyskutowali. Czerpali z bogatego doświadczenia prelegenta, który chętnie dzielił się swoją wiedzą.

Bardzo dziękujemy panu Markowi za poświęcony czas i rzetelne przedstawienie uczniom branży, którą reprezentuje. Spotkanie zorganizowały pani Agnieszka Malinowska i pani Anna Depa.