Konferencja Szkół Promujących Zdrowie

konferencja szko promujcych zdrowie 2 20170519 1303926097konferencja szko promujcych zdrowie 1 20170519 1470096800konferencja szko promujcych zdrowie 4 20170519 1318312474

W dniu 5 kwietnia 2017 uczniowie naszej szkoły z kl. III ts wzięli udział w XIII Konferencji Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica, która w tym roku odbywała się pod hasłem: „ Podróż z bohaterami literackimi ku wartościom czyli ważne wybory życiowe próbą dla człowieka”. Uczniowie Zuzanna Matłok oraz Eryk Szymaszek zaprezentowali się na scenie podczas parady " Ku wartościom..." przedstawiając fragment spektaklu profilaktycznego " Misja Specjalna". Rówieśnicy z klasy dzielnie ich dopingowali. Występujący otrzymali pamiątkowe podziękowania oraz upominki, które przekazano m.in. do biblioteki szkolnej. Barwne występy innych placówek bardzo podobały się młodzieży, która miała możliwość zobaczyć przykłady różnorodnych działań w obszarze promocji zdrowia.