WYCIECZKA DO KRAKOWA
         W dniu 27 kwietnia uczniowie klasy 3AW, 3CW, 2CW wraz z jedną maturzystką, pod opieką p. Joanny Mrzygłód i p. Marii Kopacz , udali się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem wyprawy był krakowski ogród zoologiczny, a także odwiedzenie rynku krakowskiego z Sukiennicami oraz wizyta na Wawelu. Dzięki wspaniałej ,  słonecznej pogodzie można było w pełni cieszyć się urokami królewskiego grodu Kraka. Dużo pozytywnych emocji  dostarczyło wszystkim podglądanie życia  mieszkańców  ZOO.
Wycieczka do Krakowa_5
             Mieliśmy sporo radości i wiele śmiechu śledząc  zabawne zachowania dzikich zwierząt . A po dużej dawce kontaktu z naturą ochoczo ruszyliśmy w drogę na Wawel , gdzie  owiał nas  duch dawnych czasów i skąd podziwialiśmy piękną panoramę Krakowa. Następnie udaliśmy się na rynek  , gdzie mogliśmy poczuć tętniący rytm  tego niezwykłego miasta, zakupić pamiątki w Sukiennicach i nakarmić gołębie obwarzankami. Wróciliśmy w wesołych nastrojach i z głową pełną wspomnień . Na pamiątkę pozostaną też zabawne zdjęcia.

Tekst i zdjecia. Maria Kopacz