Salon gimnazjalisty w Żyrakowie

Podgląd miniatury  Podgląd miniatury  Podgląd miniatury

W dniu 15 marca br. gościliśmy w Zespole Szkół Publicznych w Żyrakowie. Podczas odbywającego się tam Powiatowego Salonu Gimnazjalisty mieliśmy przyjemność spotkać się z gimnazjalistami ze szkół w Straszęcinie, Wiewiórce, Nagoszynie, Bobrowej, Zasowie, Korzeniowie i Żyrakowie.  Uczniowie naszej szkoły chętnie udzielali informacji o kierunkach kształcenia w „Koperniku”

Dziękujemy wszystkim za to spotkanie i zapraszamy 27 kwietnia  na Dni Otwarte do nas.